ביופידבק לפי מסלול

ביופידבק זוהי שיטה המשלבת מכשור מתקדם לניטור מדדי הגוף וטכניקות/אסטרטגיות פרקטיות ליישום על מנת להשפיע על מדדים אלו באופן אופטימלי. אולם, ביופידבק כשלעצמו מתייחס לשיטה, ההישגים נגזרים קודם כל מהצבת מטרות ברורות.

 

חשבו על הדוגמה הבאה- יש מי שהולך למכון הכושר על מנת לרזות ולרדת במשקל, ויש מי שרוצה לעלות במסת השריר, לחילופין כאלו שמעוניינים ברווחה כללית ובאורח חיים בריא, ויש מי שמתמקד בפן החברתי ואילו אחרים אוהבים את תחושת הסיפוק מהעבודה הקשה. כמובן שישנן סיבות נוספות ומגוונות ללכת למכון הכושר ובהקבלה ישנן סיבות מגוונות לפנות למכון שלנו.

במנטלמינד יצרנו שני מסלולים מרכזיים בהם נוכל לתרום לכם להשיג את מטרותיכם ולהגיע להישגים הרצויים. בין אם הינכם שוקלים מפגשים פרונטליים או שירותי אונליין, הכירו את המסלולים המרכזיים שהם ליבת העשייה שלנו:

מסלול B (ביופידבק טיפולי-התנהגותי)- מסלול זה מתמקד בהקלה על תסמינים של מגבלה פסיכופיזיולוגית ידועה (כמו למשל: לחץ נפשי מצטבר, דיכאון, קשיי רגשיים וחברתיים, מיגרנות, חרדות וכיוב') והוא כולל את שירותי הביופידבק בלבד.

מסלול P (ביצועי שיא- Peak Performance)- מסלול הפונה לכלל האוכלוסייה ונועד לתרגול ביצועי-שיא ואופטימיזציה של התפקוד והבריאות הכללית. כולל בין היתר ניהול לחצים (Stress Management) ועוסק במרביתו במקסום הפוטנציאל האישי. רלוונטי הן לשירותי ביוהאקינג והן לשירותי ביופידבק המוענקים במכון, כך שניתן לקבל שירותי ביופידבק בלבד או ייעוץ ביוהאקינג בלבד וכן אפשר לשלב ביניהם.