ביופידבק - מפגשים פרונטליים

נוסף על השירותים השונים שמציע המכון, השירות המרכזי הינו מפגשי ביופידבק פרונטליים המיועדים לתת מענה הן עבור פניות בהיבט הטיפולי-התנהגותי והן עבור פניות הנוגעות לתרגול ביצועי-שיא (Peak performance), ניהול לחצים ואופטימיזציה של הבריאות הכללית.

ביופידבק כשיטה נחשבת יוקרתית, חדשנית ומתקדמת, נמנית עם הגישות ההתנהגותיות אך בד בבד שוזרת בתוכה מספר עולמות תוכן מהם מפיקים תובנות וכלים לשליטה על תפקודי הגוף וכפועל יוצא, על ההתנהגות ותחושת הרווחה הכוללת.

אורכו של כל מפגש פרונטלי הוא כ-45 דק, כאשר עבודתו של המטפל נעשית גם 'מאחורי הקלעים' באמצעות אנליזה שמתבצעת בין המפגשים לחילוץ תובנות מותאמות אישית.

תהליך העבודה המשלב ביופידבק הינו קצר-מועד ונועד להיות ממוקד ומכוון מטרות.

המפגשים 'ארוזים' בחבילות לרכישה באופן שיאפשר רצף, יעילות ומסירות לעבודה המשותפת. במפגש הראשון נבנה פרופיל פסיכופיזיולוגי, נעשית היכרות עם המערכת ושיטת העבודה, וכן נלמדת טכניקה בסיסית ליישום מיידי.  

נוסף למפגשים, ניתנים שיעורי בית לתרגול הנועדו להטמיע את המיומנויות הנלמדות.

המפגשים מתקיימים בקליניקה הראשית ברמת ישי.

למידע נוסף ותיאום פגישה חייגו: 0584884405

או צרו קשר כאן.

דיכאון חורף, דיכאון עונתי, SAD, דיכאון, דכאון, טיפול, התמודדות עם דיכאון חורף, טיפול לדיכאון, עונה, עצב, דיכאון חורף, דיכאון חורף עונתי, תסמונת ליקוי עונתי, הפרעה עונתית דיכאונית, ביופידבק, ביו-פידבק

מה זה דיכאון חורף, מה זה דיכאון עונתי ליקוי, סימפטומים, תסמינים, גורמים, התמודדות

Ⓒ כל הזכויות שמורות למנטלמינד- מכון להגברת הישגים מנטליים, ביופידבק וביוהאקינג @2016 - עונג שפירא |  לתקנון האתר | למדיניות הפרטיות