מוצרי בריאות ובדיקות מעבדה

מלבד שירותי ביופידבק פרונטליים ואונליין, ניתן לרכוש בחנות המקוונת ובקליניקה הראשית מגוון מוצרי בריאות חדשניים ואיכותיים הכוללים טכנולוגיה לבישה לשיפור הבריאות, תוספי תזונה פורצי דרך, עזרים לשינה טובה, קבצי מדיטציות שעוצבו במיוחד להשפעה אופטימלית על הגוף והנפש וכן מדיטציות מותאמות אישית לבקשתכם.

 

 

 

 

 

מנטלמינד עובדים בשיתוף פעולה עם חברת אקוסאפ- מחברים בין מדע לטבע, חברה ישראלית המייצרת תוספי תזונה באיכות גבוהה ובספיגה מקסימלית בטכנולוגיה מתקדמת המוגנת בפטנט. ניתן לרכוש דרכנו את כל המוצרים המעולים של אקוסאפ.

בנוסף, אנו עובדים עם חברת LAB-IT המרכזת בדיקות מעבדה מקיפות וחדשניות בשיתוף מעבדות מקצועיות ונחשבות מסביב לעולם. בדיקות המעבדה הללו מאפשרות לכם לקבל ידע מעמיק ולבחון מגוון מערכות ותהליכים בגוף לרבות בדיקות מינרלים, מערכת העיכול, מוליכים עצביים, בלוטת האדרנל ועוד. יש ליצור קשר על מנת להעמיק בסיבת התעניינותכם ולקבל הפניה לבדיקות המתאימות. ניתן לבדוק לגבי החזרים מחברות הביטוח.

אפשר לרכוש אצלנו את צמידי הבריאות של טנקה, בקטגורית טכנולוגיה לבישה, המאפשרים זמינות ביולוגית גבוהה כך שחומר פעיל מופרש לגופכם לאורך כל שעות היום במינון הנכון. כרגע במלאי יש לנו את צמיד המולטי קולגן וצמיד הT-FLEX לטיפול ומניעת כאבי מפרקים.

מוצרים נוספים ניתן לראות בחנות המקוונת או בקליניקה הראשית ברמת ישי.

אקוסאפ לוגו.PNG
labit%2520logo_edited_edited.png
טנקה צמידי בריאות.jpeg