מדיניות פרטיות

מנטלמינד מברכים את בחירתכם לגלוש באתר האינטרנט המופעל בכתובת  www.Mental-Mind.com ("האתר").

מנטלמינד הינו מכון להגברת הישגים מנטליים, ביופידבק וביוהאקינג, המתמחה בשיפור מיומנויות מנטליות ("המכון"). המכון מנוהל על ידי עונג שפירא, ביוהאקרית, מטפלת ביופידבק ומומחית במדעי ההתנהגות, ניהול לחצים וביצועי שיא. האתר מספק מידע אודות כלל השירותים המסופקים על ידי המכון. כמו כן ניתן לרכוש באתר מוצרים דיגיטליים, כגון קבצי קול מקוריים, מדיטציות מודרכות ועוד ("המוצרים הדיגיטליים"), ומגוון רחב של שירותי ייעוץ אישי.

הנכם מוזמנים לקרוא את תקנון האתר המלא כאן.

מדיניות פרטיות

 1.  

  1. האתר מכבד את פרטיות הלקוחות.

  2. על מנת לספק שירות איכותי, אנו עשויים להשתמש בנתונים האישיים שלך, ובין היתר, מידע על השימוש שלך באתר ומידע על המכשיר הנייד שלך  או המחשב ("המידע הנאסף באתר"). המידע הנאסף באתר עשוי לשמש את האתר לצרכים הבאים:

   1. לספק לך שירותים ולשפר את האתר ו/או את השירותים;

   2. תפעולו התקין של האתר;

   3. לנתח את ולנהל את האתר באופן תקין;

   4. שיפור שירות הלקוחות של האתר;

   5. ליצירת קשר או לספק לך נתונים בקשר לאתר או לשירות.

  3. בעת השימוש באתר, האתר עשוי לאסוף מידע מסוים באופן אוטומטי. לדוגמה:

   1. כתובת ה- IP שלך, פרוטוקול האינטרנט, ספק האינטרנט או הדפדפן וסוג המכשיר ממנו אתה גולש;

   2. הקלטת הפעילות שלך באתר או תרשים העמודים בהם ביקרת;

   3. שימוש בעוגיות על מנת לזהות את המכשיר ממנו אתה גולש. קובץ עוגיות הם קובץ טקסט קטן שאתר, יישום מקוון או דואר אלקטרוני עשויים לשמור בדפדפן האינטרנט ו/או בכונן הקשיח של המחשב לשימוש בביקורים הבאים באתר;

   4. מידע שתזין, תשתף או שניתן להשיג מהשימוש שלך באתר.

  4. אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלך (למעט מידע רגיש כגון פרטי אשראי ומספרי תעודות זהות) עם צדדים שלישיים, כולל עם שותפינו העסקיים ונותני שירותים.

  5. דוגמאות לפעולות שנותני שירותים עשויים לבצע הכרוכים במידע שלך:

   1. לפתח ולתחזק את האתר;

   2. לצבור מידע על לקוחות ו/או גולשים ולשפר את שירות הלקוחות. לאחר מכן, האתר עשוי לשתף מידע כאמור עם שותפי שיווק פוטנציאליים ומפרסמים;

   3. שיתוף רשתות חברתיות כגון פייסבוק, אינסטגרם ואחרות ומפרסמים נוספים ברשת כגון גוגל, טאבולה ואחרים;

   4. לצרכים סטטיסטים – אנו מספקים מידע אישי לגופים וחברות שאנו נותנים בהן אמון כדי שיעבדו את המידע עבורנו לפי הוראות האתר ובאופן העולה בקנה אחד עם תקנון זה ומדיניות האתר. ככלל, וככל שלא ניתנה הסכמה מראש למסירת מידע אישי, מידע המועבר לצרכים סטטיסטים אינו כולל פרטים מזהים.

  6. במידה והאתר ימוזג לתוך פעילות גוף אחר או אם האתר יעבור לבעלות תאגיד אחר ניתן יהיה להעביר לתאגיד החדש את המידע הקיים באתר, אבל רק במקרה שהתאגיד יתחייב לשמור על תנאי תקנון זה.

  7. לנותני שירותים ושותפים עסקיים כאמור ניתנת גישה לכל או לחלק מהמידע שלך, והם עשויים להשתמש בעוגיות (כהגדרתן לעיל) או בטכנולוגיית איסוף אחרות.

  8. חשוב לזכור שלא ניתן לערוב במאת האחוזים מפני פעילות עוינת ונחושה מצד גורמים זרים ולכן אין בפעולות אלה בטחון מוחלט והאתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי מורשית למידע הנאסף בו.

  9. צרו קשר:
   האתר מקפיד על קיום הוראות החוק ומכבד את זכותם של משתמשי האתר ואחרים לפרטיות ולשם טוב. אם אתה סבור כי פורסם באתר תוכן הפוגע בך מטעם כלשהו, נא פנה אלינו לפי הפרטים שלהלן ואנו נשתדל לטפל בפנייתך בכל ההקדם. פניות כאמור ניתן להעביר באמצעים הבאים:

כתובת: רמות מנשה;

טלפון: 05454-910806;

דוא"ל: Info@mental-mind.com או mentalmind8@gmail.com

 

כל הזכויות בתקנון האתר ובמדיניות הפרטיות הנ"ל שמורות ואין להעתיק, לשכפל או להפיץ אותו.

עדכון אחרון: פברואר 2021